Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 )

+48 67 216 05 95

Kariera i oferty pracy

Przyjmiemy do pracy osobę zarejestrowaną w Urzędzie Pracy na staż z deklaracją zatrudnienia lub bezpośrednio na etat.
Praca w godz. 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku w Starej Łubiance.
Oferujemy:
– pracę w przyjaznej atmosferze w firmie z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku
– zdobycie doświadczenia i stabilizacji finansowej

Wymagania:
– prawo jazdy kat.B
– dobra znajomość pakietu MS Office
– samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
– komunikatywność i kreatywne myślenie
– umiejętność organizacji czasu pracy i szybkiego uczenia się
– znajomość języka obcego (preferowany niemiecki / angielski)

Zakres obowiązków:
– pomoc działowi handlowemu w obsłudze klienta
– bieżąca współpraca z Wydziałem Komunikacji i leasingami
– inne prace biurowe

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: malgorzata.lazarecka@kmimport.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)