Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 )

+48 67 216 05 95

Kariera i oferty pracy

Firma KM IMPORT Sp z o.o. lider na rynku krajowym i światowym w sprzedaży pojazdów użytkowych, wynajmu i serwisu w związku z intensywnym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisku:

Koordynator pracy działu handlowego

Zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego w obsłudze klienta
  • koordynacja procesów administracyjnych
  • prace biurowe oparte o najnowsze technologie

  Oczekujemy:

  • znajomości środowiska Microsoft Office 365
  • zaangażowania w pracę i umiejętności dobrej organizacji pracy
  • znajomości branży motoryzacyjnej mile widziana
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • nastawienia na realizację celów i osiąganie wyników
  • nastawienia na efektywność i terminowość w realizacji zadań
  • umiejętności obsługi programów komputerowych
  • umiejętności współpracy w grupie
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami i ugruntowaną sytuacją rynkową
  • stabilny system wynagrodzeń
  • pracę w miłej przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i umiejętności zawodowych
  • praca pn-pt.

Zapewniamy równość szans bez względu na płeć, narodowość i poglądy.

Termin aplikacji: 27.12.2023r.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA!!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy praca@kmiport.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Aplikacja – Koordynator pracy działu handlowego”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Firma informuje, że będzie przechowywać zgłoszenia ofert pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress