Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 ) 


+48 67 216 05 95

Oferta wynajmu

Oferta wynajmu KM IMPORT opiera się na ciągnikach siodłowych marki MAN TGX oraz VOLVO FH, natomiast wynajem naczep – SCHMITZ CARGOBULL. Nasza strategia oparta jest na Państwa doświadczeniu oraz potrzebach: użytkowanie i zarabianie pieniędzy fabrycznie nowym sprzętem z gwarancją oraz optymalną ratą miesięczną, którą indywidualnie dostosowujemy w konkretnej sytuacji. U nas „garnitur szyty jest na Państwa miarę”!

NOWY MAN TGX 18.470 4X2 BLS NA WYNAJEM – norma Euro6 d z pakietem EfficientLine 3 oraz EfficientCruise. Ta moc silnika została przez nas skonfigurowana z kabiną XLX. Pojazd wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów z retarderem z systemem EfficientRoll, 2 zbiorniki na paliwo (2 x 580 litrów), lodówkę, 2 łóżka, spojlery kabiny, ogumienie 315/70/22.5’’. Pojazd posiada tempomat, asystenta pasa ruchu LGS oraz zestaw głośnomówiący. Ciągnik z gwarancją producenta na 36 miesięcy lub 450.000 km. To idealna konfiguracja na trasy dalekobieżne, jak i do pracy w kraju.

Oferta wynajmu - 470 1 300x169

NOWY MAN TGX 18.510 4X2 BLS NA WYNAJEM – norma Euro6 d z pakietem EfficientLine 3 oraz EfficientCruise. Ta moc silnika została przez nas skonfigurowana z kabiną XXL. Pojazd wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów z retarderem oraz systemem EfficientRoll, 2 zbiorniki na paliwo z największą pojemnością (470 + 910 litrów), lodówkę, 2 łóżka, spojlery kabiny, ogumienie 315/70/22.5’’. Pojazd wyposażony jest w tempomat, asystenta pasa ruchu LGS oraz zestaw głośnomówiący. Ciągnik z gwarancją producenta na 36 miesięcy lub 450.000 km. To idealna konfiguracja na trasy dalekobieżne!

Oferta wynajmu - 510 1 300x200

NOWE VOLVO FH500 NA WYNAJEM– pojazd z normą EURO6 d. Nasze ciągniki posiadają kabinę GLOBETROTTER XL, automatyczną skrzynię biegów IShift oraz hamulec silnikowy VEB+.
Kolejne elementy wyposażenia, które dedykują pojazd na trasy dalekobieżne to 2 zbiorniki na paliwo o pojemności 1350 litrów, lodówka, klimatyzacja, 2 łóżka, zestaw głośnomówiący, spojlery kabiny, ogumienie 315/70/22.5’’. Pojazd wyposażony jest wiele systemów zwiększających bezpieczeństwo oraz ekonomię: tempomat z systemem Eco roll, I cruise, system I SEE z mapami topografii terenu, system ostrzegania przed kolizjami z przodu z elektronicznym hamulcem oraz układ monitorowania pasa ruchu. Pojazd na fabrycznej gwarancji z możliwością rozszerzenia pakietu serwisowego.

Oferta wynajmu - volvo 300x200

 Oferta wynajmu - WYNAJEM VOLVO 300x211

NACZEPA FIRANA SCHMITZ CARGOBULL NA WYNAJEM – oferowane do wynajmu naczepy tej marki mają ocynkowaną ramę z gwarancją na brak korozji, system multilock, osie Rotos, kosz na 2 koła zapasowe, skrzynkę narzędziową, suwane boki, suwany dach. W większości przypadków mają dodatkowe elementy wyposażenia, jak: oś podnoszona, kosz na 24 lub 32 Europalety. Dysponujemy różnymi kolorami plandek. Wszystkie nasze naczepy posiadają certyfikat XL – DIN EN 12642, a w przypadku potrzeby pojazd może mieć certyfikat napojowy Getrünke, ceryfikat Daimler, certyfikat do przewozu opon oraz Octabins.

W przypadku naczep kurtynowych wynajmujemy standardowe naczepy firanki, naczepy Varios, coil mulda do przewozu stali.

NACZEPA CHŁODNIA SCHMITZ CARGOBULL NA WYNAJEM – oferowane przez nas naczepy chłodnie zbudowane są w technologii panelowej Ferroplast. Technologia ta daje użytkownikowi bardzo dobre parametry izolacyjne przy zachowaniu parametrów wytrzymałościowych ścian. To marka numer 1 w Polsce i całej Europie! Proponowane naczepy wyposażone są w: oś Rotos, kosz na 30 Europalet, podnoszoną oś. Jeśli chodzi o wybór agregatów – sugerujemy wybór agregatów marki SCHMITZ TKM ONE i nowsze generacje. Są to bardzo ciche, wydajne, ekonomiczne i tanie w eksploatacji agregaty chłodnicze, których pozycja na rynku europejskim od kilku lat jest już mocno ugruntowana. Polecamy video z prezentacją atutów agregatu chłodniczego TKM ONE.

W dobie globalizacji nasze naczepy wyposażone są w telematyką z możliwością zdalnego kontrolowania temperatury. Istnieje oczywiście możliwość montażu innych marek i modeli na rynku t.j. Carrier oraz Thermo-King. W naszej ofercie znajdą Państwo na wynajem następujące naczepy: chłodnia standard, chłodnia kwiatowa, chłodnia Doppel Stock, chłodnia hakowa do przewozu mięsa, chłodnia multitemperatura. Zapraszamy do współpracy!

Oferta wynajmu - SCHMITZ CRGOBULL 2020 300x225

Oferta wynajmu - AGREGAT TKM ONE 300x225


Loading...
Facebook Messenger for Wordpress