Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 ) 


+48 67 216 05 95

KM Serwis - Logo

Schmitz Cargobull – serwis

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym czołowego producenta naczep na świecie firmy Schmitz Cargobull AG. Mając na uwadze Państwa potrzeby, świadczymy, potwierdzone przez liczne audyty producenta, wysokiej jakości usługi serwisowe, takie jak:

  • naprawy gwarancyjne,
  • naprawy pogwarancyjne i bieżące,
  • naprawy powypadkowe z bezgotówkowym rozliczeniem usługi,
  • przeglądy półroczne istotne dla podtrzymania gwarancji,
  • przeglądy kontrolne certyfikatu zabezpieczenia ładunku XL.

Dzięki posiadanej autoryzacji SAF i Wabco- Gold, wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach, w tym BPW, Knorr, Haldex i innych, oferujemy Państwu kompleksowe serwisowanie naczep w oparciu o najwyższe standardy dostępne na rynku tych produktów.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna naszych specjalistów pozwalają nam na podjęcie szybkiej reakcji. Posiadamy także bogate zaplecze techniczne, wyposażone w niezbędny podczas napraw sprzęt. Zapewniamy terminową realizację usług oraz kompleksową obsługę. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo być pewni profesjonalnego podejścia oraz atrakcyjnej propozycji cenowej.

Oferujemy również Państwu natychmiastowy dostęp do kilkuset oryginalnych części zamiennych, a na życzenie klienta dowóz na miejsce przez niego wskazane.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.


Loading...
Facebook Messenger for Wordpress