FreshMail.pl
Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 )

+48 67 216 05 95

Kariera i oferty pracy

Aktualna oferta pracy:

Specjalista/ka ds. Sprzedaży – Przedstawiciel Handlowy

region: województwo zachodniopomorskie oraz lubuskie

OPIS STANOWISKA:

rozwój sprzedaży i pozyskiwanie klientów na obsługiwanym rynku

raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego

OCZEKUJEMY:

zaangażowania i nastawienia na osiągnięcie celów

komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i utrzymania dobrych relacji z klientem

predyspozycji sprzedażowych i negocjacyjnych

umiejętności dobrej organizacji pracy

prawa jazdy kat. B

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i znajomość branży motoryzacyjnej

OFERUJEMY:

pracę w stabilnej firmie z tradycjami

atrakcyjny system wynagrodzeń

pracę w miłej przyjaznej atmosferze

niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)

zatrudnienie w ramach umowy o pracę

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kmimport@kmimport.pl lub aplikowanie z poziomu serwisu pracuj.pl.

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress