Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 ) 


+48 67 216 05 95

Informacje

Historia firmy KM Import Sp. z o.o. sięga ponad 30 lat. Założona została przez Waldemara Kożuchowskiego oraz Jakuba Marciniaka. Początkowo firma swoją siedzibę miała w Pile koncentrując się na sprzedaży samochodów osobowych oraz wynajmie przyczep. Przy zmieniających się dynamicznie potrzebach rynku oferta została powiększona o samochody ciężarowe. W głównej mierze były to pojazdy marki MAN i IVECO z zabudowami typu: kontener, skrzynia z plandeką, chłodnia. 

Od samego początku funkcjonowania firma zorientowana była na wysokiej jakości pojazdów użytkowych, dlatego większość z nich importowana była z niemieckich sieci serwisowych. Po niedługim czasie oferta została wzbogacona o ciągniki siodłowe marki MAN oraz naczepy Schmitz Cargobull. W głównej mierze były to pojazdy wykorzystywane przez klientów w standardowym ruchu krajowym, później międzynarodowym.

W roku 2003 firma została przeniesiona na plac umiejscowiony przy głównej trasie E-10 w Starej Łubiance koło Piły. Firma dysponowała w ciągłej sprzedaży ponad 50 pojazdami użytkowymi. Pozwoliło to na urozmaicenie oferty. W dużej mierze były to ciągniki siodłowe MAN: standard, mega na trasy dalekobieżne, jak i specjalistyczne: z układem osi 4×4 pod wywrot, 6×2. W zakresie naczep dominowała marka Schmitz Cargobull w asortymencie: naczepa firana, naczepa burtofirana, naczepa kontener, naczepa izoterma oraz naczepa chłodnia.

Dwa lata później firma świętowała otwarcie nowego biura wraz z serwisem pojazdów ciężarowych. Warsztat wyposażony został w 4 stanowiska naprawcze, narzędzia diagnostyczne, ale przede wszystkim w wykwalifikowaną kadrę. W niedługim czasie nasz serwis uzyskał miano Autoryzowany Partner Serwisowy Schmitz Cargobull – od tego momentu świadczymy usługi w zakresie: serwis i naprawa naczep marki Schmitz Cargobull.

Firma KM SERWIS w Starej Łubiance, została wybrana najlepszym serwisem Schmitz Cargobull w 2016 roku w Polsce, a w roku 2023 uzyskała tytuł: Partner Serwisowy Roku marki SCHMITZ CARGOBULL.

Informacje - 35c8dfa7 5856 4761 9207 3b07a430196e 300x200

Zapraszamy do obejrzenia filmu wideo z tej uroczystości:

 

 

 


Loading...
Facebook Messenger for Wordpress