Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 ) 


+48 67 216 05 95

PARTNER SERWISOWY ROKU SCHMITZ CARGOBULL

13 października 2023

PARTNER SERWISOWY ROKU SCHMITZ CARGOBULL - KM Import
Z ogromną dumą pragniemy poinformować o wyjątkowym wyróżnieniu, jakie otrzymała nasza firma KM SERWIS Sp. K. – zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem:
 
PARTNER SERWISOWY ROKU marki SCHMITZ CARGOBULL
 
To wydarzenie ma dla nas ogromne znaczenie, gdyż potwierdza nasze kompetencje oraz profesjonalizm w świadczeniu usług serwisowych. Firmę KM SERWIS tworzy 18 zaangażowanych osób, w tym 14 wykwalifikowanych inżynierów i techników, nieustannie dążących do poszerzania kwalifikacji, a to pozwala na realizowanie ponad 2500 zleceń serwisowych rocznie!
 
Misją KM SERWIS jest zapewnienie najwyższej jakości serwisu naczep SCHMITZ CARGOBULL naszych Klientów. Specjalizujemy się w serwisie gwarancyjnym naczep, serwisie pogwarancyjnym, naprawach szkodowych oraz serwisie agregatów chłodniczych. Nasza współpraca z marką SCHMITZ CARGOBULL to kwintesencja naszej nieustannej dbałości o detale oraz pasji do motoryzacji.
 
Skład firmy KM SERWIS jest gotowy, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom Klientów!
 
Niech nasze doświadczenie oraz profesjonalizm przekuwają się na Państwa zadowolenie z użytkowania marki SCHMITZ CARGOBULL !!!
 
Dziękujemy naszym Klientom za wybór marki SCHMITZ CARGOBULL i naszego serwisu KM SERWIS – bez Was tego osiągnięcia by nie było !!!
DZIĘKUJEMY!
 

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress