Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 ) 


+48 67 216 05 95

NOWY MAN GX – Informacje

Nowy MAN GX miał swoją premierę w lutym 2020 w hiszpańskim Bilbao. Jego nowy design i rozwiązania zostały stworzone biorąc pod uwagę sugestie setek kierowców z kilkunastu krajów , dlatego hasłem przewodnim tego modelu jest hasło „Simply my truck – po prostu moja ciężarówka”. Pierwsze wrażenie robi wygląd zewnętrzny – kabina ma nowoczesną sylwetkę: wydłużoną dolną przestrzeń na wlot powietrza, zmniejszoną powierzchnię szyby oraz aerodynamiczne wytłoczenia, które jednocześnie minimalizują drgania powłoki. Cechą rozpoznawalną niezmiennie pozostaje symbol lwa na górnej część maski. Uwagę przykuwają również reflektory oraz kierunkowskazy z logo MAN – nawet one mają aerodynamiczny kształt. 

Wnętrze ciągnika już po otwarciu drzwi zaskakuje – na drzwiach znajdziemy panel Easy Control , który umożliwia włączenie np. świateł awaryjnych bez wchodzenia do środka kabiny lub zamknięcie szyberdachu. Proste i bardzo funkcjonalne rozwiązanie! Kolejnymi nowymi aspektami są: pokrętło Smart Select z podkładką stabilizującą nadgarstek kierowcy podczas obsługiwania menu pojazdu, wyświetlacz LCD 12,3 cala z osłoną antyodblaskową, schowki o pojemności 355 litrów – z szeroko otwieranymi drzwiczkami po bokach oraz centralnym schowkiem zamykanym roletą. Deska rozdzielcza oraz przyciski wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów, to samo dotyczy funkcjonalności kierownicy.  

Zaskakujące jest nowe rozwiązanie dla kierowcy, które polega na złożeniu oparcia fotela pasażera – uzyskuje się wtedy solidny stolik z miejscem na napój. Ciekawym rozwiązaniem jest opcja zamówienia fotela pasażera VARIO – jest to fotel obrotowy pasażera, dający możliwość powiększenia powierzchni wypoczynku. Kierowca ma wiele schowków i półeczek wykonanych z bardzo dobrej jakości tworzywa zarówno od przedniej strony kabiny, jak i w strefie wypoczynkowej przy łóżku. Pojazd ma złącza USB oraz AUX in oraz dodatkowe gniazda do ładowania urządzeń elektronicznych. 

W naszej ofercie znajdą Państwo pojazdy z silnikami D26 o pojemości 12.4 litra z mocą 470 oraz 510 KM z normą EURO6d – opierając się na opinii użytkowników nowy model GX zyskał już miano ekonomicznego i nowoczesnego pojazdu dla nowoczesnej firmy! 

NOWY MAN GX  - Informacje - WhatsApp Image 2022 10 04 at 13.40.35

 

 


Loading...
Facebook Messenger for Wordpress