Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 ) 


+48 67 216 05 95

Schmitz Cargobull – Informacje

Firma Schmitz Cargobull AG założona została w 1892 roku w miejscowości Altenberge, Niemcy. Od wielu lat to marka nr 1 w Polsce oraz lider na rynku europejskim w zakresie produkcji naczep ciężarowych. Co wpływa na taki wynik? Jakie atrybuty posiada naczepa Schmitz w odróżnieniu od konkurencji? Zacznijmy od naczep firan.

Od kilku lat Schmitz Cargobull produkuje naczepy kurtynowe Modulos na ramie Genios – jej podłużnice to walcowane na zimno płaty stali poskręcane z pozostałymi elementami, a w przekroju poprzecznym ma kształt litery „Z” z wieloma precyzyjnie wyciętymi otworami montażowymi. Rama jest lżejsza i jednocześnie daje możliwość szybkiej konserwacji, naprawy, wymiany poszczególnych elementów w razie potrzeby, a także ewentualne dodawanie kolejnych podzespołów na życzenie klienta.

 

Schmitz Cargobull - Informacje - firana schmitz 300x200

Schmitz Cargobull - Informacje - SCHMITZ CARGOBULL RAMA 300x225

Kolejnym aspektem jest ocynkowana rama oraz jej elementy takie jak: słupki drzwi, kosz na koło zapasowe, poprzeczki podłogi. Ocynk zabezpiecza skutecznie pojazd przed korozją. Producent udziela gwarancji na ocynkowaną ramę 10 lat! Warto wspomnieć w tym momencie o wysokiej wartości odsprzedaży naczep Schmitz na rynku wtórnym – rynek eksportowy przede wszystkim pyta o Schmitz Cargobull!

Schmitz Cargobull - Informacje - SCHMITZ CARGOBULL RAMA BACK 300x225

Firana Schmitz to również aluminiowa ściana przednia, aluminiowe tylne drzwi, które także odporne są na korozję. W przypadku uszkodzenia – naprawa przebiega bardzo sprawnie, bowiem są one zbudowane w systemie panelowym. Korzyścią dla użytkownika takiej naczepy jest płacić za wymianę uszkodzonego elementu, a nie całej ściany, jak w przypadku innych marek.

 

Schmitz Cargobull - Informacje - IMG 3579 300x225       Schmitz Cargobull - Informacje - IMG 3581 300x225

Kolejnym atutem marki Schmitz Cargobull jest fakt, iż system Multilock (system otworów umożliwiających lepsze mocowanie pasów) w obrzeżu ramy jest również ocynkowany, więc nawet po wielu latach eksploatacji nie ma tam rdzy i tym samym Multilock spełnia nadal swoją funkcję.

Schmitz Cargobull - Informacje - IMG 3608 300x225

System naczep kurtynowych Modulos daje przewoźnikowi możliwość  zamówienia różnych zabudów do przewozu różnorodnych towarów, podpierając to stosownymi certyfikatami: Code XL (DIN EN 12642), certyfikatem napojowym „Getrünke”, certyfikatem Daimler Chrysler oraz Octabins. W ofercie znajdziecie Państwo naczepy firanki, coil mulda do przewozu stali, joloda do przewozu papieru, firany do przewozu opon. Na szczególną uwagę zasługuje naczepa typu Varios, która posiada: podnoszony dach do załadunku, regulowaną wysokość dachu do jazdy oraz wysokość zawieszenia pneumatycznego standard / mega. Więcej szczegółów zobaczą Państwo na naszym materiale video. Służymy pomocą i doświadczeniem naszych klientów w tej kwestii!

Prostota i tani koszt eksploatacji widoczny jest w takich elementach jak zawiasy drzwi – są one schowane w słupku drzwi, a ich ewentualna wymiana opiera się na czterech nitach  i trzech śrubach. Schmitz Cargobull to naczepa, która ułatwia pracę kierowcy i dba o jego bezpieczeństwo – na szczególną uwagę zasługuje tu system dwustopniowej blokady drzwi dzięki rączkom rygli np. podczas silnego wiatru oraz ocynkowana drabinka z pełnym, antypoślizgowym stopniem chroniąc kierowcę przed zblokowaniem.

Schmitz Cargobull - Informacje - IMG 3589 300x225    Schmitz Cargobull - Informacje - IMG 3605 300x225   Schmitz Cargobull - Informacje - IMG 3588 300x225

Naczepa Schmitz od wielu lat kojarzona jest z także z własną osią SCHMITZ ROTOS. Jej produkcję rozpoczęto w 2005 roku, a na jej sukces rynkowy wpływa fakt, iż tarcza jest szyjkowa, wentylowana od wewnątrz, nie mając bezpośredniego styku z piastą. Jej wymiana odbywa się bez ingerencji w łożysko, tym samym jest ono bezobsługowe!  Lepiej schłodzona oś daje wyższą skuteczność hamowania i niższe ścieranie jej elementów – gwarancja producenta na oś ROTOS opiewa na 6 lat lub 1.000.000 km!

Schmitz Cargobull - Informacje - ROTOS 300x225

Marka Schmitz Cargobull to niemiecka jakość, przemyślane rozwiązania dla transportu oraz bezpieczeństwo, niskie koszty eksploatacji oraz wysoka wartość odkupu. Nasza aktualna oferta znajduje się tutaj. Zapraszamy do współpracy!


Loading...
Facebook Messenger for Wordpress