Schowek

Ilość ofert w schowku: ( 0 )

Schowek ( 0 ) 


+48 67 216 05 95

Skup aut

Zanim podejmiesz decyzję o sprzedaży swojego pojazdu skonsultuj to z naszą firmą! Posiadając wieloletnie doświadczenie w tej branży proponujemy bardzo korzystne warunki skupu aut. Skupujemy ciągniki siodłowe (standard, 4×2, 4×4, 6×2), samochody ciężarowe (wywrotki, BDF) oraz naczepy typu: firana, chłodnia, platforma, burtoplandeka, burtofirana. Zapraszamy do współpracy!

Skup pojazdów użytkowych – kontakt tel. 67 211 72 05

 

Pojazd w rozliczeniu – jak to działa? W dobie zmieniających się przepisów związanych z płatnymi drogami w Polsce oraz całej Europie popularną metodą odświeżenia floty jest pozostawienie starszego taboru w rozliczeniu.

Każda transakcja jest rozpatrywana indywidualnie na korzystnych, rynkowych warunkach. Starszy tabor może stanowić pełną lub częściową wpłatę do nowego finansowania. W przypadku wpłaty częściowej nadwyżka wynikająca z faktur jest przelewana kupującemu na konto bankowe! Dostępne formy finansowania to kredyt oraz leasing z dopasowaną ratą do potrzeb klienta.


Jak sprawnie odświeżyć flotę firmy?

Krok pierwszy to kontakt z działem handlowym celem wymiany informacji na temat potrzeb oraz sprzętu, który ma być pozostawiony w rozliczeniu oraz przygotowanie scenariusza finansowania, który zwieńczony jest promesą pozwalającą na realizację transakcji.
Krok drugi to wybór pojazdu z aktualnej oferty K-M IMPORT oraz weryfikacja stanu technicznego rozliczenia.
Krok trzeci to realizacja transakcji i wymiana taboru.


Przyjmujemy w rozliczeniu przede wszystkim pojazdy z kategorii:

  • ciągnik siodłowy
  • naczepa – firana
  • burtoplandeka
  • burtofirana
  • chłodnia
  • samochody ciężarowe

W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 150 pojazdów – głównie ciągniki siodłowe MAN TGX Euro5, używane oraz fabrycznie nowe naczepy Schmitz Cargobull. Transakcje z rozliczeniem starszego taboru przeprowadzamy od wielu lat – zaufało nam w tej dziedzinie wielu klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą oraz kontaktu z działem handlowym.


Loading...
Facebook Messenger for Wordpress